Ātrais kredīts un atjaunojamie resursi

By   09/28/2015

Ātrie kredīti ir interneta aizdevuma veids, kuru ir iespējams saņemt neizejot no mājām un saņemt līdz pat 1000 Eiro lielu naudas aizdevumu uz laiku līdz 3 mēnešiem pusstundas vai 15 minūšu laikā. Šie ātrie interneta kredīti pamatā tiek izmantoti dažādu ārkārtas tēriņu segšanai, kā medicīnas pakalpojumi, auto remonts, sadzīves tehnikas iegādei vai remontdarbiem. Bet šoreiz apskatīsim, kā šie aizdevumi var attiekties arī uz atjaunojamajiem resursiem un to izmantošanu.

No pirmā acu uzmetiena liekas, ka kredītiem un atjaunojamajiem dabas resursiem, jeb enerģijas iegūšanai no tiem nav pilnīgi nekā kopīga, jo viens ir finanšu rīks, bet otrs ir enerģijas iegūšanas veids. Bet, ja paskatāmies tā tuvāk, tad ir redzams, ka tie nemaz nav tik attāli, kā varētu likties, jo kredīts bieži vien tiek izmantots, lai finansētu dažādus atjaunojamo resursu projektu un pēc tam no tiem ilgtermiņā iegūtu naudu gan kredīta atmaksai gan arī vēl papildus peļņai. Bet vai arī mazi kredīti līdz 1000 Eiro apmēram var tikt izmantoti lai finansētu kāda veida atjaunojamo resursu izmantošanu ir mūsu šīs dienas jautājums.

Viens veids, kā izmantot īstermiņa kredītus, lai labāk pasargātu mūsu dabu ir ar tiem iegādāties preces, kuras tiek veidotas no atjaunojamiem resursiem un tādā veidā neizpostot un netērējot resursus, kuri mums ir ierobežoti, kā, piemēram, naftu, gāzi, ogles un citus līdzīgus resursus. Viens labs piemērs ir kaut vai iegādāties elektrotehnikas preces, kuras tiek veidots pamatā no atjaunojamiem resursiem, kuru iegūšanā netiek nodarīts pārāk liels kaitējums apkārtējai videi.

Vēl viens veids, kā izmantot šos mikro-kredītus lai varētu uzlabot apkārtējo vidi ir šo naudu ieguldīt saules paneļu vai vēja turbīnu iegādei. Protams, par 1000 Eiro nav iespējams iegādāties iekārtas, kas ir spējīgas saražot visu enerģiju, kas nepieciešama tavam mājoklim, bet tomēr šādas ierīces līdz 1000 Eiro var vismaz nedaudz samazināt tavu iespaidu uz apkārtējo vidi un tas jau ir sākums. Šīs iekārtas parasti atmaksājas vairāku gadu laikā, tāpēc ātrais kredīts būs tikai kā daļējs finansējuma avots un jau tuvāko mēnešu laikā tev būs jāatrod nauda, kā to atmaksāt!

Pamatā, ja tu gribi labi iespaidot vidi sev apkārt un iegādāties videi draudzīgas tehnoloģijas un iekārtas, kas izmanto atjaunojamos resursus tev vajadzēs ņemt, piemēram, kredītlīniju, kur naudas apjomi, ko ir iespējams aizņemties ir jau daudz lielāki un arī atmaksas periodi ir daudz ilgāki. Kredītlīnija var būt daudz nopietnāks solis tāpēc pirms to ņem kārtīgi pārliecinies vai spēsi naudu atdot, bet nebaidies nedaudz zaudēt naudas, jo tomēr tu vismaz dari labu pasaulei un sakārto vidi sev apkārt un šādiem darbiem nav iespējams uzlikt naudas zīmīti!